EN درباره ما

 

     شرکت آذر آوند در سال 1375 با هدف گسترش صنعت پلی اتیلن در منطقه و کل کشور فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن با نام تجاری Tuberia آغاز نمود. این شرکت با راه اندازی 5 خط تولید لوله پلی اتیلن و واحدهای مختلف تولید محصولات جانبی پلی اتیلن بزرگترین کارخانه تولیدی این نوع محصولات در سطح منطقه شمال غرب کشور محسوب می شود.
خطوط تولید و محصولات این شرکت به قرار زیر می باشد  :
•    سه خط تولید لوله پلی اتیلن آبیاری و آبرسانی تحت فشار از قطر 20 تا 400 میلی متر  با فشار کاری 4 تا 25 بار .
•    خط تولید لوله فاضلابی کاروگیت تا قطر  400 میلی متر .
•    خط تولید لوله فاضلابی دوجداره از قطر 200 تا قطر 3500 میلی متر .
•    واحد تولیدی انواع منهول، حوضچه و اتصالات فاضلابی و آبرسانی پلی اتیلن نظیر زانو ، تبدیل  و غیره  .
•    واحد تولیدی مخازن، سپتیک ها و چربی گیرهای دوجداره پلی اتیلن از 1 متر مکعب تا 90 متر مکعب .
این شرکت در طول مدت زمان فعالیت خود با اجرای پروژه های خاص و منحصر بفرد و همچنین ارائه راهکارهای مختلف و گاهی برای نخستین بار در دنیا، گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده و بدین ترتیب تبدیل به یکى از تولید کنندگان عمده و پیشرو در این صنعت شده است.  تولیدات این شرکت مطابق با آخرین استانداردهاى بین‌المللى و ملى بوده و توانسته است با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز ،جهت کنترل کیفی تولیدات، محصولات را با کیفیتی بالاتر از استاندارد، تولید و به بازار مصرف عرضه نماید.به نحوی که با صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای همسایه از جمله ترکیه، آذربایجان، عراق و کشورهای آسیای میانه گام های مهم و اساسی در راستای تحقق توسعه صادرات غیر نفتی بر داشته است .
کیفیت برتر محصولات تولیدى این شرکت پاسخگوى نیازهاى روزافزون کشور در زمینه‌هاى مختلف کاربردى می‌باشد. شرکت آذر آوند ، با در اختیار داشتن مهندسان و کارشناسان مجرب، آزمایشگاههاى مجهز قادر به تولید سالانه14000 تن لوله‌هاى دوجداره از سایز 200 تا 3500 میلیمتر همراه با تمام قطعات و تجهیزات جانبی نظیر منهول، مخزن، لوله زهکشی و ... می باشد .  محصولات تولیدى این شرکت کاملاً قابل رقابت با محصولات تولیدى سایر تکنولوژیهاى موجود بوده و حتى برتر از آنها می‌نماید. طراحى منحصر بفرد، انعطاف‌پذیرى در تولید محصولات مختلف و همچنین خواص فیزیکی- مکانیکى بالاى محصولات تولیدى توسط این شرکت، موجب شده است که در موارد متعدد، مهندسین و متخصصین شرکت بتوانند با ارائه انواع راهکارها در پیدا نمودن راه حل های بهینه برای مسائل و محدودیتهای پروژه، دنیایی جدید از انتخابها و بدیل ها را در اختیار کارفرمایان قرار دهد  .

Newsletter

To receive our newsletter via our website Please fill in all the fields below