04133254530 azaravandco@yahoo.com

کیفیتی را که اعتقاد داریم تجربه کنید.

vvvvvv

سپتیک تانک پلی اتیلن

ازمحصولات پلی اتیلنی که عملیات پیش تصفیه فیزیکی به منظور کاهش بار آلودگی فاضلاب را انجام می دهد، می¬توان سپتیک تانک پلی اتیلن را نام برد. سپتیک تانک پلی اتیلن یک مخزن ته نشینی ساده می باشد که یک دیواره جداکننده فضای داخلی سپتیک تانک را به دو بخش تقسیم می¬کند. شرکت آذرآوند با بهره گیری از توان متخصصان و مهندسان زبده خود در شمالغرب کشور و شهر تبریز، اقدام به تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و مخزن و چربیگیر پلی اتیلن در ظرفیت 1 تا 60 مترمکعبی بسته به درخواست مشتریان خود کرده است. سپتیک تانک پلی اتلین مخازنی هستند که در آن فاضلاب با فرآیندهای پالایش ابتدایی فاضلاب که شامل ته نشینی ساده و شناورسازی می¬باشد، تصفیه مکانیکی شده و لجن ته نشین شده حاصل در کف تانک با فعالیت باکتری های بی هوازی تجزیه می شود که عملاً باعث کاهش حجم لجن و پساب خروجی از سپتیک تانک پلی اتیلن می گردد.

طراحی سپتیک تانک پلی اتیلن به صورتی می¬باشد که فاضلاب ورودی به آن تقریباً‌ بین یک تا سه روز داخل آن می¬ماند. در طول این مدت مواد معلق سنگین فاضلابی در کف تانک ته نشین شده و لجن حاصل می شود که لجن شامل میکروارگانیسم های مفیدی می باشد که با تغذیه از فاضلاب ورودی باعث تصفیه فاضلاب میگردند. مواد معلق سبک فاضلابی شامل روغن و چربی به تدریج به صورت یک کف غلیظ در سطح مایع شناور می گردد. با وارد شدن فاضلاب به داخل سپتیک تانک پلی اتیلن، به همان میزان پساب از لوله خروجی تعبیه شده در سپتیک تانک دفع می¬گردد. باتوجه به این مسئله، تخلیه لجن سپتیک تانک پلی اتیلن با درنظر گرفتن زمان ماند اولیه، هر 2 تا 4 سال یکبار ضروری می باشد. البته رعایت اصول بهداشتی در این زمینه به دلیل وجود باکتری¬های بیماری زا قابل توجه است. سپتیک تانک¬ پلی اتیلن تولیدی شرکت آذرآوند به دلیل جلوگیری از پخش بوی نامطبوع پسماندهای فاضلاب به صورت سرپوشیده با درپوش¬های مناسب ساخته می¬شود. سپتیک تانک پلی اتیلن عموماً در مکان¬های فاقد شبکه لوله کشی و سیستم های فاضلاب نظیر ادارات، رستوران ها، هتل، پمپ بنزین و همچنین عمل پیش تصفیه فاضلاب و پساب در تصفیه خانه¬های بزرگ به عنوان یک راه حل اولیه و موقت مورد استفاده قرار می-گیرد. مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره تماس 6-33254065-041از مشاوره فنی قبل از خرید سپتیک تانک پلی اتیلن، مخزن و چربیگیر پلی اتیلن بهره گیرند.


سپتیک تانک پلی اتیلن در تصفیه انواع فاضلابها به خصوص فاضلابهای بهداشتی از سپتیک تانک پلی اتیلن بصورت گسترده استفاده می گردد. سپتیک تانک پلی اتیلن یک واحد پیش تصفیه است که باعث کاهش بار آلودگی فاضلاب به میزان 30-25 %می گردد و همچنین فرآیندهای فیزیکی و بیولوژیکی اصلیترین و مهمترین فرآیندهایی هستند که در سپتیک تانک پلی اتیلن باعث تصفیه فاضلاب می شوند.


                                                                                               

چنانکه در شکل بالا مشاهده می کنید هر سپتیک تانک پلی اتیلن از اجزای مختلفی تشکیل شده است.
 اجزای مهم هر سپتیک تانک پلی اتیلن عبارتند از:

1- سیستم ورودی فاضلاب: شامل لوله و بافل (میانگیر) ورودی است.
2- مخزن اولیه سپتیک تانک پلی اتیلن : که بیشترین حجم سپتیک تانک را به خود اختصاص داده و معمولا 70-60 درصد حجم کل سپتیک تانک پلی اتیلن  مربوط به این بخش است.
3- دیواره جداکننده: که باعث جلوگیری از ورود لجن و چربی و روغنهای شناورشده به مخزن زلال سازی می شود.
4- مخزن زلال سازی: این مخزن تقریبا 30 درصد حجم کل سپتیک تانک را شامل شده و در آن فاضلاب عاری از مواد قابل ته نشینی و شناوری تجمع می یابد.
5- خروج بیو گاز (تهویه): از طریق این مجرا گازهای تولید شده ناشی از فرآیندهای بی هوازی تصفیه فاضلاب که عمدتا متان است از سپتیک تانک خارج می گردد.
6- سیستم خروجی فاضلاب: شامل بافل و لوله خروجی سپتیک تانک می باشد.
مهمترین مزایای سپتیک تانک پلی اتیلن شامل موارد زیر است:

1- مقاومت بسیار بالای سپتیک تانک پلی اتیلن در برابر خوردگی، پوسیدگی و شرایط محیطی فاضلاب
2- آب بندی کامل سپتیک تانک و جلوگیری کامل از نشت فاضلاب به بیرون سپتیک تانک
3- دیواره بسیار مقاوم در برابر فشارها و بارهای جانبی وارده به سبب ضخامت بالا و نوع پروفیل مقطع
4- سرعت بسیار بالا در ساخت و نصب و راه اندازی
5-امکان مدفون کردن سپتیک تانک بدون نیاز به هیچ گونه سازه دیگر
6- وزن سبک و سهولت در حمل و نصب
7- امکان جابجایی سپتیک تانک پس از نصب حتی چند سال پس از استفاده اولیه
8- سهولت بهره برداری و دسترسی به سپتیک تانک به جهت دارا بودن حداقل دو دریچه تخلیه لجن و بازدید
9- عدم نیاز به انجام عملیات ساختمانی در محل جهت ساخت و نصب سپتیک تانک
سپتیک تانک پلی اتیلن چیست؟

شرکت آذر آوند مفتخر است  با ارائه نام تجاری Tuberia و فعالیت در زمینه تولید محصولات پلی اتلین و صنایع مخازن سپتیک که تولید کننده سپتیک تانک پلی اتیلن در شمالغرب کشور بویژه استان آذربایجان شرقی و همچنین شهر تبریزمی باشد، با دارا بودن دفاتر فروش در تهران و شهرهای دیگر، محصولات اثبات شده ای را به شما ارائه می دهد که می توانید سال ها از خدمات قابل اعتماد و با کیفیت بالا استفاده کنید.
ویژ گیهای سپتیک تانک پلی اتیلن:

1- سهولت نصب

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت آذر آوند گزینه مناسبی می باشد،که  برای دوام و نصب سریع و آسان طراحی شده اند. هر مخزن سپتیکی را می توان در یک وانت به محل کار منتقل کرد و فقط توسط دو نفر حمل شد. این به شما امکان می دهد مخزن را را راحت تر و سریعتر نصب کنید.

2- ساخت و ساز تک قطعه ای چرخشی

مخازن سپتیک  تانک پلی اتیلن با استفاده از فرآیند قالب گیری چرخشی تولید می شوند که یک مخزن یک تکه ، یکپارچه و ضد آب را تولید می کند.

3- طراحی مقاومت برتر

طراحی دنده و قرارگیری دنده یکپارچگی ساختاری برتر را به مخزن ارائه می دهد.

4- مقاومت عالی شیمیایی

پلی اتیلن تحت تأثیر مواد شیمیایی خاک و مواد شیمیایی و گازهای موجود در فاضلاب قرار نمی گیرد ، بنابراین مخازن سپتیک  تانک پلی اتیلن زنگ نمی خورد و دچار خوردگی نمی شوند و مانند سایر مخازن نیازی به پوشش اضافی ندارند. محصولات شرکت آذر آوند  دارای كیفیت دقیق از مخزن سپتیك تانک پلی اتیلن بی خطر برای محیط زیست برخوردار است.

5-محفظه منفرد یا دو نفره

مخازن گالن 750 ، 1000 ، 1250 و 1500 ما به صورت مخزن منفرد یا مخازن دو نفره (3/3 - 1/3) در دسترس هستند. قبل از نصب هر مخزن سپتیک ، باید موارد لازم را بررسی نمایید.

6-پیش لوله کشی / آماده نصب

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن (750 گالن و بزرگتر) برای آماده سازی برای شما ارسال می شود. مخازن از قبل لوله کشی شده ما شامل مجموعه های سه گانه نصب شده در ورودی و خروجی می شوند. وسایل نقلیه طبق هر کد حالت اندازه / برش داده می شوند تا مخزنی که دریافت می کنید آماده نصب باشد.

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن با یک درب گنبدی مجهز شده اند. این طراحی بهبود یافته نسبت به سایر طرح های درب بطور قابل توجهی قوی تر است. هنگام خروج از کارخانه ما ، درب با چهار پیچ استیل ضد زنگ به مخزن وصل می شود و استاندارد با یک واشر پلی اتیلن فوم بین درب و مخزن می باشد. واشر مهر و موم ضد آب را در قسمت درب ایجاد می کند.

لوازم جانبی موجود

افزونه های منهول و ترکیب درب آسانسور برای دسترسی به مخزن به درجه و رسیدن به مشخصات کد در دسترس هستند.

مخازن سپتیک  تانک پلی اتیلن برای فروش:

شرکت آذر آوند بزرگترین تولید کننده و صادر کننده مخازن سپتیک و سپتیک تانک پلی اتیلن در خاورمیانه است.
 کاربرد سپتیک تانک پلی اتیلن :

برای ذخیره آب آشامیدنی ، مواد غذایی و مواد شیمیایی

به دلیل استفاده از مواد تشکیل دهنده و گرید مواد غذایی ، تمام مخازن در صنایع غذایی قابل استفاده و دارنده مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هستند. برای نصب اتصالات برای لوله کشی ، می توان بخشی از دیواره مخازن را به راحتی سوراخ کرد.

لایه فوم موجود در مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن کف، باعث سبک شدن مخازن شده و از انتقال حرارت از طریق دیواره مخزن جلوگیری کرده و دمای ثابت مایعات را در داخل خود نگه می دارد. لایه ضد آفتاب در مخازن سه و چهار لایه از رشد جلبک ها در داخل مخازن جلوگیری می کند.

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در دو حالت عمودی و افقی و همچنین در سه نوع تک لایه ،سه لایه و چهار لایه تولید می شوند.

شرکت آذر آوند یکی از تامین کنندگان پیشرو مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در ایران می باشد.

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن که با استفاده از رزین های پلی اتیلن ساخته شده اند راهی برای نصب منازل و تجاری می باشد. مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن دارای یک طرح دنده ای برای استفاده در زمین است. مخازن سپتیک به عنوان نگهدارنده مخازن ، مخازن زباله و سایر موارد استفاده می شود. مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در ابعاد مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد.

شرکت آذر آوند با دارا بودن واحد فروش در شهرهای تهران وتبریز آماده ارائه انواع محصولات پلی اتیلنی به سراسر کشور میباشد.

اگر سؤالی دارید یا مایل به خرید مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن هستید ، می توانید این کار را بصورت آنلاین انجام دهید یا با شماره فروش  6-33254065-041 و 33254530-041 با واحد فروش ما تماس بگیرید.

مخازن  سپتیک تانک پلی اتیلن از رزین های پلی اتیلن به عنوان یک گزینه عالی برای بتن ساخته می شوند، امروزه فناوری و مهندسی درگیر ساخت مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن ، محصولی را ساخته است که ماندگار می باشد.

مخازن سپتیک پلاستیکی برای استفاده مسکونی و تجاری طراحی شده اند. خانه های مسکونی ، تریلرها ، پارک های RV ، خانه ها ، کلبه ها ، ساختمان های قابل حمل قابل حمل ، هر کاری که باشد ، مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در آنجا هستند.

شرکت آذر آوند از سال 1375 با هدف گسترش صنعت پلی اتیلن در منطقه و کل کشور فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن با نام تجاری Tuberia آغاز نمود. این شرکت با راه اندازی 5 خط تولید لوله پلی اتیلن و واحدهای مختلف تولید محصولات جانبی پلی اتیلن بزرگترین کارخانه تولیدی این نوع محصولات در سطح منطقه شمال غرب کشور محسوب می شود.
مزایای استفاده از مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن:

مزیت شماره 1

هنگام نصب در زمین نیازی به سوراخ بزرگ برای مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن نیست ،حفر یک سوراخ کوچکتر به معنای زمان کمتر برای حفر خاک ، زمان کمتری برای پوشاندن ، نصب سریعتر و صرفه جویی در هزینه است!

مزیت شماره 2

از آنجا که یک مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن متخلخل نیست ، ریشه های درخت از درون دیوارها و داخل مخزن متولد نمی شوند. مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن کاملاً در معرض آسیب ریشه درخت نیستند ، اما احتمال بروز چنین صدماتی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

مزیت شماره 3

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن بسیار آسان نصب می شود  و بنابراین هزینه کمتری دارند. یک مخزن سپتیک 1000 گالن پلی اتیلن بین 350 تا 400 پوند وزن دارد. این موارد را می توان در وانت منتقل کرد. این صندلی عقب به راحتی می تواند یک مخزن سپتیک پلی اتیلن را بالا ببرد و یک مرد می تواند آن را برای موقعیت مکانی کامل تغییر دهد.  درحالی که جابجایی و نصب مخزن سپتیک بتن 1000 گالن نیاز به تجهیزات سنگین ویژه و نیروی انسانی بیشتری دارد.

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن سبکتربوده و هنگام قرار گیری مجدد در سوراخ های آنها ، قرار گرفتن مجدد راحت تر است.

مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن 300 گالن که در طول نصب نشان داده شده است که برای پایین آوردن این مخزن سپتیک سبک و با دوام فقط به دو نفر نیازاست.

مزیت شماره 4

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض فاضلاب و فاضلاب آسیب نمی بینند.

مزیت شماره 5

اتصالات آسانتر را می توان در مخازن سپتیک پلی اتیلن ایجاد کرد. نیازی نیست که لوله مخازن سپتیک پلی اتیلن را با ملات مخلوط کرده و داخل آن را تثبیت کنید. سوراخ های داخل و خارج دقیقاً برش خورده اند ، و لوله های کشویی پی وی سی بسیار ساده هستند. همچنین برخلاف اتصالات ملات ، که نیاز به زمان خشک شدن طولانی دارند ، اتصالات داخل و خارج مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن در عرض چند دقیقه خشک می شوند ، بنابراین زمان نصب بیشتر کوتاه می شود.

مزیت شماره 6

مخزن سپتیک پلی اتیلن آسان تر است. وصله پلی اتیلن بسیار ساده تر و کم هزینه تر از تعمیر بتن است د رحالی که تعمیر مخزن سپتیک بسیار کم هزینه تر از بتن می باشد.

مزیت شماره 7

از آنجا که وزن یک مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن بسیار کمتر است ، می توان آن را در مکانهای بیشتری نصب کرد. مخصوصا در مناطق کوهستانی شما می توانید مخزن سپتیک پلی اتیلن خود را در جایی که می خواهید نصب کنید ، نه تنها جایی که کامیون بزرگ و سنگین می تواند وارد آن شود و آن را رها کند.

خلاصه

مزایای بسیاری برای نصب مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن وجود دارد. چه شما صاحب زمین باشید و چه نصب کننده ، سپتیک تانک پلی اتیلن انتخاب برتر برای نصب آسان ، طول عمر و عمر مفید بدون حادثه است. همچنین ، مزایای مخزن سپتیک پلی اتیلن همیشه در هزینه نیز به صرفه تر می باشد .

مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت آذر آوند برای دوام و نصب سریع و آسان طراحی شده است. از آنجا که مخازن سپتیک پلاستیکی ما از پلی اتیلن ساخته شده است ، آنها توسط مواد شیمیایی خاک و مواد شیمیایی و گازهای موجود در فاضلاب اپیر کمتری دارد و بنابراین مخازن سپتیک پلاستیک ما زنگ نمی خورد و دچار خوردگی نمی شود.
آیا مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن از بتن بهتر است؟

مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن  ضد آب هستند و در برابر خوردگی کاملاً مقاوم هستند. وزن آنها بسیار کمتر از مخازن سپتیک بتونی است که نصب آنها را راحت تر می کند و از مخازن سپتیک بتونی بسیار بادوام بوده و در صورت نگهداری صحیح می تواند چندین دهه دوام آورد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص خرید سپتیک تانک پلی اتیلن با کارشناسان فنی ما با شماره های 33254065-041 و 33254530- 041 تماس حاصل فرمایید.
مصارف سپتیک تانک پلی اتیلن:
ازمحصولات پلی اتیلنی که عملیات پیش تصفیه فیزیکی به منظور کاهش بار آلودگی فاضلاب را انجام می دهد، میتوان سپتیک تانک پلی اتیلن را نام برد.

سپتیک تانک پلی اتیلن یک مخزن ته نشینی ساده می باشد که یک دیواره جداکننده فضای داخلی سپتیک تانک را به دو بخش تقسیم میکند.
شرکت آذرآوند با بهره گیری از توان متخصصان و مهندسان زبده خود در شمالغرب کشور و شهر تبریز، اقدام به تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و مخزن و چربیگیر پلی اتیلن در ظرفیت 1 تا 60 مترمکعبی بسته به درخواست مشتریان خود کرده است.

سپتیک تانک پلی اتلین مخازنی هستند که در آن فاضلاب با فرآیندهای پالایش ابتدایی فاضلاب که شامل ته نشینی ساده و شناورسازی میباشد، تصفیه مکانیکی شده و لجن ته نشین شده حاصل در کف تانک با فعالیت باکتری های بی هوازی تجزیه می شود که عملاً باعث کاهش حجم لجن و پساب خروجی از سپتیک تانک پلی اتیلن می گردد.
طراحی سپتیک تانک پلی اتیلن چگونه می باشد:

طراحی سپتیک تانک پلی اتیلن به صورتی میباشد که فاضلاب ورودی به آن تقریباً‌ بین یک تا سه روز داخل آن میماند. در طول این مدت مواد معلق سنگین فاضلابی در کف تانک ته نشین شده و لجن حاصل می شود که لجن شامل میکروارگانیسم های مفیدی می باشد که با تغذیه از فاضلاب ورودی باعث تصفیه فاضلاب میگردند.

مواد معلق سبک فاضلابی شامل روغن و چربی به تدریج به صورت یک کف غلیظ در سطح مایع شناور می گردد. با وارد شدن فاضلاب به داخل سپتیک تانک پلی اتیلن، به همان میزان پساب از لوله خروجی تعبیه شده در سپتیک تانک دفع میگردد.

باتوجه به این مسئله، تخلیه لجن سپتیک تانک پلی اتیلن با درنظر گرفتن زمان ماند اولیه، هر 2 تا 4 سال یکبار ضروری می باشد. البته رعایت اصول بهداشتی در این زمینه به دلیل وجود باکتریهای بیماری زا قابل توجه است.

سپتیک تانک پلی اتیلن تولیدی شرکت آذرآوند به دلیل جلوگیری از پخش بوی نامطبوع پسماندهای فاضلاب به صورت سرپوشیده با درپوشهای مناسب ساخته میشود. سپتیک تانک پلی اتیلن عموماً در مکانهای فاقد شبکه لوله کشی و سیستم های فاضلاب نظیر ادارات، رستوران ها، هتل، پمپ بنزین و همچنین عمل پیش تصفیه فاضلاب و پساب در تصفیه خانههای بزرگ به عنوان یک راه حل اولیه و موقت مورد استفاده قرار میگیرد.

مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره تماس 6-33254065-041 از مشاوره فنی قبل از خرید سپتیک تانک پلی اتیلن، مخزن و چربیگیر پلی اتیلن بهره گیرند.

 

 

 

دوشنبه ۱۴-۱۱-۱۳۹۸
برچسب ها: